icon

0 312 418 18 10
info@kariyeronline.com.tr

icon

Ankara, TÜRKİYE
Yeşilırmak Cad No:17-18-19 Maltepe / ANKARA


Hosteslik havacılık sektörünün en önemli mesleklerinden biridir. Gün geçtikçe gelişen bu sektörde personel artışı da hız kazanmıştır. Uçak içerisinde yolcuların güvenliği ve memnuniyetinin kazanılması için hosteslere büyük görev düşmektedir. Ayrıca hostesler sadece uçak içerisinde değil yer hizmetleri de vermekle yükümlüdür. Kimlik, pasaport kontrolü gibi işlemler ve yardım ihtiyacı olan yolculara yardım etmek için hosteslere olan ihtiyaç artmaktadır. Çünkü yolcu sayısı gün geçtikçe artmaktadır.  Bunun için hava yolu şirketleri hosteslerden iyi bir donanım beklenmektedir. Bunların yanı sıra hostes adaylarının dil bilgisi de meslek için önem arz etmektedir. Hosteslerin belli seviyede dil bilmeleri gerekir. Bu dillerin başında da İngilizce gelmektedir. Hosteslik kursu Ankara size hem dil eğitimi hem de mesleki bilgiler vermektedir.

Kimler Hostes Olabilir?

Her meslekte olduğu gibi hostes olabilmenin de belli şartları vardır. Kısaca bu şartlardan bahsedecek olursak; en az lise mezunu olmak, firmaların belirlediği yaş aralığında olmak, boy ve kilo endeksinin istenen aralıkta olması, en az bir dil bilmesi gibi özellikler istenmektedir. Bu özelliğe sahip adaylar firmalarda hostes olabilme hakkına sahip olurlar.

Hosteslik Eğitimi

Eğitimlerimiz online olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitim süresi kursumuzun belirlediği süre içerisinde gerçekleşmektedir. Size gerekli olan tüm materyaller firmamız tarafından yollanmaktadır. Eğitimler online olduğu için istediğiniz saat aralığında sisteme giriş yaparak derslere girebilirsiniz. Size kaçırmak istemeyeceğiniz bir imkân sunuyoruz. Hosteslik kursu Ankara hem uzaktan olduğu için dilediğiniz saatte girme imkânı sunuyor hem de size mesleğiniz için gerekli teknik bilgileri veriyor. Ayrıca mülakatlar için sizi hazırlamaktayız. Hosteslik eğitimi sonrası T.C. vatandaşı kabul eden tüm hava yollarında çalışabilme imkânı bulabilirsiniz.

Size gerekli pratik konuşma eğitimleri verilerek yabancı dili doğru ve etkin konuşmanız sağlanacaktır. Böylelikle yolcularla iletişim kurmanız kolaylaşacaktır. Uçak içi stres yönetimi, sahada yolcu yönlendirme, yolcu anonsları, ilk yardım eğitimi gibi birçok alan için eğitim alıp tam donanım ile sertifikanızı alacaksınız. Hosteslik kursu Ankara hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt oluşturmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

hosteslik kursu lida zayıflama hapı maurers biber hapı
Call Now Button0312 418 18 10