icon

0 312 418 18 10
info@kariyeronline.com.tr

icon

Ankara, TÜRKİYE
Yeşilırmak Cad No:17-18-19 Maltepe / ANKARA


Hosteslik Kursu Beşiktaş tarafından verilen kurslar ile hostes olmak çok kolaydır. Uçakta uçuş boyunca bulunmak ve yolcuların durumunu kontrol etmek zorunda olan kişinin mesleği hostesliktir. Diğer adı ile kabin görevlileri, bazı durumlarda özel jetlerin içinde de bulunmakta ve özel jet içindeki yolculara gerekli olan bilgilendirme işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Uçakta oluşabilecek her türlü arıza durumu için hosteslerden yardım talep edilmeli ve onların yönlendirmesi ile hareket edilmelidir. Kabin görevlileri aynı zamanda uçağın kalkışı ve uçağın yere inişi esnasında uçakta sabit bulunan koltukların altında yer alan acil durum ekipmanlarını uçaktaki yolculara tanıtmakla görevlidirler. 

Hosteslik mesleğinin bazı zor yanları olmaktadır. Buna rağmen hostes olmak isteyen bireyler vazgeçmemekte ve aranan nitelikleri sağlamak için çalışmaya devam etmektedir. Hosteslik Kursu Beşiktaş sayesinde hostes mesleğine ulaşabilmek için gerekli görülen tüm özellikler kazandırılmakta ve bu özelliklere uygun eğitim seçenekleri adaylara sunulmaktadır. Firmamız eğitimlerini başarı ile tamamlayan tüm adaylara hosteslik sertifikası verilecek olup bu sertifika ile kolayca iş bulabileceklerdir. Düzenlenen eğitimler adaylar kolay ulaşabilsin diye son derece uygun fiyatlarda olmaktadır. Hosteslik mesleğini tam anlamı ile yapabilmek için bazı kriterlere ihtiyaç duyulmaktadır. 

Hosteslik Mesleği İçin Gerekli Olan Şartlar

Hostes mesleğini icraat eden bireyler, hangi ülkede görev alacaklarsa o ülkeye ait vatandaşlık almak zorundadırlar. Bu durum bizim ülkemiz içerisinde mesleğini gerçekleştirecek bir hostes için TC vatandaşlığı alması gerektiği anlamına gelmektedir. Hosteslik mesleğini yapmaya karar veren kişi daha önce hiçbir suç işlememiş olmalı ve sabıka kaydı bulunmuyor olmalıdır. Başvuru yapacak adayın zihinsel veya bedensel olarak herhangi bir engelinin bulunmaması gerekmektedir. Kursa başvurmak isteyen adayın yükseklik korkusuna sahip olmaması, hostesler için aranan önemli şartlar arasında yer almaktadır. Aday en az lise mezunu olmak zorundadır. Hostesler, anadillerini akıcı bir şekilde bilip konuşmak zorunluğu içerisindedirler. 

Hosteslik Kursu Beşiktaş kurumuna başvuru yapacak olan birey, kadınlarda 1,60 ile 1,80 cm arasında, erkeklerde ise 1,70 ile 1,85 arasında olmak zorundadır. İstenen boy uzunluğu arasında olmayan bireyler, uçakta hostes olarak yer alamazlar. Hosteslik mesleği için olması gereken diğer bir şart ise yabancı dil düzeyinin yeterliliği olmaktadır. Siz de hostes olarak uçaklarda görev almak istiyor iseniz merak ettiğiniz her şey için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

hosteslik kursu lida zayıflama hapı maurers biber hapı
Call Now Button0312 418 18 10