icon

0 312 418 18 10
info@kariyeronline.com.tr

icon

Ankara, TÜRKİYE
Yeşilırmak Cad No:17-18-19 Maltepe / ANKARA


Öncelikle Hosteslik eğitimi her zaman uçuş deneyimi yaşamak isteyenler için deneyimin olumlu sonuçlanmasına katkı sağlayan meşakkatli ve tecrübeye dayanan bir meslektir: Firmamızın bu açıdan deneyimli kadrosu hosteslik mesleğini seçenlere başta güven ve garanti vermektedir.

Hosteslik Eğitiminin Amacı

Firmamızda yer alan ve misafirlerimize sunduğumuz eğitimin amacı yolculara eğitim bilgilerini anlatmak, tehlikeli durumlarda yolcu tahliyelerinin nasıl olacağını öğretmek ve en önemlisi yolcuların konforlu bir seyahat gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Unutulmaması gereken asıl önemli unsur yolculuk esnasında gerçekten yolcuları ne şekilde ve nasıl memnun edeceğinin bilincin de olan hostesin başarılı olacağıdır, bu nedenle uçaklar hakkında bilgi ve müşteri davranışlarının analizi hakkında da firmamız eğitim vermektedir. Hosteslik Eğitimi Denizli bu açıdan ülkemizin hava yolu sektörüne önemli katkılar sunmak ve kendi hedeflerine ulaşmak için hiç durmadan çalışmayı sürdürmektedir.

Hosteslik Eğitimi Nasıl Olmaktadır

Hosteslik eğitimi için öncelikle adayların bazı şartları taşımaları gerekmektedir. Firmamız açısından yerli veya yabancı uyruklu bireyler kendi istekleri ile eğitim almak için başvuru yapa bilirler, bunun yanı sıra TC vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak ve en önemlisi fiziki engelinin bulunmuyor olması eğitim almanın gereklerindendir; Ayrıca Hosteslik Eğitimi Denizli  için firmamızın aradığı bir diğer önemli husus, yasalar gereği hükümlü veya sicili cezalı olan kişilerin olmamasıdır, daha önce çalıştığı firmalarda suç işlemiş veya yüz kızartıcı şeyler yapmış bulunanların eğitim almadı veya eğitime başvurması maalesef olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır,

Hosteslik Eğitimi Nasıl Sonuçlanır

Eğitim süresince gerek derslerde gerekse projelerde yeterlilik gösteren öğrenciler belirli sınavlara tabii tutulurlar bu sınavların sonuçları firmamız tarafından açıklanır ve başarı olanlar ilan edilerek sertifikasını alır böylece hosteslik eğitimini tamamlamış olurlar. Bu zorlu sürecin sonucunda gerek yabancı dik gerekse fiziki özellikleri iyi bulunan kişiler, belirli hava yolu firmalarına başvurarak iş sürecinde de başarılı sonuçlar elde edeceklerdir Hosteslik Eğitimi Denizli açısından Firmamız eğitimine ve eğitimcilerine güvenmekte ve çalıştıkları firmalarda başarı garantisi vererek öğrencilerine dayanak olmaktadır. Böylece Havacılık sektörünü ileri taşıyacak elemanların başarılı kariyerleri ile sonuçlanan bir süreç yaşanmaktadır.

hosteslik kursu lida zayıflama hapı maurers biber hapı
Call Now Button0312 418 18 10