icon

0 312 418 18 10
info@kariyeronline.com.tr

icon

Ankara, TÜRKİYE
Yeşilırmak Cad No:17-18-19 Maltepe / ANKARA


Türkiye’de seçkin havayolu şirketleri sürekli elemana ihtiyaç duyarlar ve en çok eleman alımı yapılan meslek grubu hostesliktir. Ayrıca işe alınacak hosteslerin mutlaka bir temel eğitimden geçmiş olmaları tercih sebebidir. MEB onaylı hosteslik kursu almanız, bu firmaların sizi tercih etmesi için önemli bir adımdır. Böylece firmalar sizi güvenle iş görüşmelerine çağırırlar. Bu iş görüşmelerinde nasıl davranmanız gerektiği de yine kurslarımızda size anlatılan konular arasında olacaktır. Böylece iş başvurularınızda daima bir adım önde olup tercih sebebi olacaksınız.

Hosteslik Nedir?

Hostesler, yolcular karşısında, çalıştıkları şirketin temsilcileri konumundadırlar. O nedenle müşteri memnuniyeti esas olmalıdır. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki yolcuların iyi bir uçuş gerçekleştirmesi ve sonraki uçuşta da yine çalıştığınız şirketi tercih etmesi, hosteslerin verimli çalışmasıyla yakından ilgilidir. Elbette, tehlike anında yolcuların güvenle tahliyesini ve can güvenliklerini sağlamak da hosteslerin en önemli görevleri arasında yer alır. Bu nedenle firmamızdan alacağınız MEB onaylı hosteslik kursu hem sizin kendinizi donanımlı hissetmeniz hem de en iyi şekilde hosteslik görevini yapabilmeniz için çok önemli bir etken olacaktır.

Neden Sizin Firmanızı Tercih Etmeliyim?

Unutmayın ki hosteslik mesleği yüzbinlerce insanın hayallerini süslemektedir. Bu insanlar içinde bir farkınız olsun istiyorsanız mutlaka hosteslik eğitimi almalısınız.

Eğitimli insanlar içinde öne çıkmak istiyorsanız da daha önce firmamızdan eğitim alan ve şu anda, yerde ve havada bu sektörde çalışan yüzlerce insanı eğitmiş olan firmamızdan eğitim almalısınız. Firmamız, tecrübeli eğitim kadrosu ve güçlü eğitim planıyla, sizi bu zorlu ama bir o kadar da güzel mesleğe hazırlayarak, hayallerinizin hızlıca gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Daha önce yüzlerce insanın hayallerini gerçekleştirdiğimiz gibi şimdi de sizin hayallerinizi gerçekleştireceğiz.

Kursa Başlamak İçin Ne Yapmalıyım?

MEB onaylı hosteslik kursu alıp, hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bu adımı atmak için daha fazla beklemeyin. Firmamızı arayın, şartları öğrenin, kolayca kayıt olun ve kısa zamanda sertifikanızı alarak, hayallerinizin mesleğine adım adım yaklaşın. En başından yanlış bir adım atıp hayallerinizden uzaklaşmamak için firmamızla hemen iletişime geçin, ilk uçuşunuz için daha fazla beklemeyin.

hosteslik kursu lida zayıflama hapı maurers biber hapı
Call Now Button0312 418 18 10